Nowości

Mleczko do ciała
Himalajska Magnolia

Posiada aktywne składniki, między innymi Magnolię, witaminę C, jak również ekstrakty z pędów Bambusa, Granatu, Wierzbówki oraz Winogron, które nadają skórze promienny i zdrowy wygląd.

Czytaj więcej »

Piana do kąpieli
Himalajska Magnolia

Piana do kąpieli posiada właściwości kojące i odprężające. Zawarte składniki aktywne, takie jak Magnolia, pędy Bambusa, Granat, Wierzbówka delikatnie oczyszczają i odżywiają skórę, pozostawiając ją nieskazitelnie gładką.

Czytaj więcej »

Żel pod prysznic
Himalajska Magnolia

Żel zawiera aktywne składniki z Magnolii, Bambusa i Wierzbówki, które oczyszczają skórę i pomagają w ochronie przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu nabiera ona zdrowszego i młodszego wyglądu.

Czytaj więcej »

Płyn do mycia ciała
Cymbopogon

Delikatna formuła czyszcząca ciało zawiera aktywne składniki, takie jak ekstrakty z Kaktusa i Opuncji, które nawilżają, wygładzają i koją podrażnioną skórę, dodatkowo chroniąc ją przed uciążliwymi zanieczyszczeniami środowiska.

Czytaj więcej »

Herbata Hystrix
Tisane

Liście Limony i Cytrusa pofałdowanego zawierają bardzo intensywny zapach, który orzeźwia i pobudza zmysły.

Czytaj więcej »

Herbata Zingiber
Tisane

Imbir lekarski, jako główny składnik herbaty ma właściwości krzepiące i rozgrzewające. Jego domieszka nadaje herbacie pikantny smak. Napar jest idealny na bezsenne zimowe noce.

Czytaj więcej »

Ceramiczny kamień do masażu

Składniki zawarte w kamieniu to przede wszystkim naturalne kruszywo oraz piasek. Domieszka delikatnego, ceramicznego materiału w łagodny sposób złuszcza i usuwa martwe komórki naskórka, a także wszelkie jego zgrubienia.

Czytaj więcej »