Naturalne mydła z otrębów ryżowych

Mydło cynamonowe

Kojący i rozgrzewający Cynamon posiada antyseptyczne właściwości, dzięki czemu mydło jest przeznaczone do wszystkich rodzajów skóry.

Mydło lawendowe

Słodka i stymulująca mieszanka Lawendy, Eukaliptusa i Geranium odkaża i dezodoryzuje naskórek. Idealne dla każdego rodzaju skóry.

Mydło trawa cytrynowa

Mieszanka Cytryny i Lawendy z dodatkiem zielonej herbaty chroni przed powstawaniem wolnych rodników, a także ma właściwości myjące i tonizujące. Przeznaczone dla skóry tłustej.

Mydło różane

Delikatny olejek z Róży zmieszany z Lawendą i Geranium tonizuje i myje naskórek, nadając mu blasku i świeżości. Idealne dla każdego rodzaju skóry.

Mydło botaniczny rozmaryn

Energetyzująca mieszanka Rozmarynu, Lawendy i Geranium odświeża oraz odkaża naskórek. Przeznaczone dla skóry normalnej i wrażliwej.

Mydło mangostanowe

Ma właściwości odżywcze i odtruwające. Dodatek olejku z Trawy cytrynowej orzeźwia naskórek. Doskonałe dla każdego rodzaju skóry.

Mydło czerwony ryż

Bogaty w minerały i witaminy czerwony ryż głęboko nawilża skórę. Ma również właściwości peelingujące. Polecany do suchej i normalnej skóry.

Mydło biały ryż

Ma właściwości odświeżające i peelingujące, dzięki czemu świetnie złuszcza naskórek. Doskonały do skóry normalnej i tłustej.

Mydło czarny ryż

Złuszczający czarny ryż zawiera węgiel roślinny, który odtruwa i dezodoruje naskórek. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry.

Mydło herbata cytrynowa

Mieszanka Cytryny i Lawendy z dodatkiem Zielonej Herbaty chroni przed powstawaniem wolnych rodników. Mydło polecane dla każdego rodzaju skóry.

Mydło rumiankowe

Rumianek głęboko odżywia i nawilża naskórek. Dzięki zawartemu olejkowi Ylang – Ylang, mydło jest szczególnie polecane dla skóry suchej.